Quantcast (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Statistics
et: Statistika

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid
