Quantcast (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Roles
eu: Zereginak
