Quantcast (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Roles
hr: Uloge
