Quantcast (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Roles
is: Hlutverk
