Quantcast (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Statistics
ja: 統計

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Roles
ja: 役割
