Quantcast (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Roles
km: តួនាទី​
