Quantcast (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas
