Quantcast (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.
