Quantcast (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Statistics
fa: آمار

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Roles
fa: نقش‌ها
