Quantcast (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Split
pt: Dividido
