Quantcast (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ro: Setări generale

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Statistics
ro: Statistici

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Roles
ro: Roluri
