Quantcast (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov
