Quantcast (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Roles
sl: Vloge
