Quantcast (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
