Quantcast (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Roles
vi: Vai trò

en: Split
vi: Xẻ
