Quantcast (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Statistics
az: Statistika

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Roles
az: Rollar
