Quantcast (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Roles
be: Ролі
