Quantcast (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Roles
cs: Role

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
