Quantcast (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj
