Quantcast (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille

en: Add to every role except the selected ones
fi: Lisää kaikille rooleille paitsi valituille

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
fi: Jos yksikään rooleista ei ole valittuna, kaikkia käyttäjiä seurataan. Jos käyttäjällä on jokin valituista rooleista, käyttäjää seurataan (tai ei seurata, ylläolevasta asetuksesta riippuen).
