Quantcast (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina
