Quantcast (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Roles
he: תפקידים
