Quantcast (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Statistics
id: Statistik

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Roles
id: Peran
