Quantcast (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
