Quantcast (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės
