Quantcast (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Roles
oc: Ròtles
