Quantcast (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Roles
sv: Roller
