QuantCDN (7.x-1.0-rc4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Created
da: Oprettet

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Nodes
da: Indhold

en: Token
da: Symbol

en: Taxonomy Terms
da: Taksonomiord

en: Queue
da: Kø

en: Config
da: Konfigurér

en: Item ID
da: Element-ID
