QuantCDN (7.x-1.0-rc4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Validate
nl: Valideren

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Config
nl: Instellen

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Enable verbose logging
nl: Uitgebreide logging inschakelen
