QuantCDN (7.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Created
pt: Criado

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Nodes
pt: Nós

en: Validate
pt: Validar

en: Queue
pt: Fila

en: Config
pt: Configurar

en: Item ID
pt: ID do item
