QuantCDN (7.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Views
uk: Види

en: Created
uk: Створено

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Validate
uk: Перевірити

en: Token
uk: Замінник

en: Cron
uk: Крон

en: Taxonomy Terms
uk: Терміни таксономії

en: Seed
uk: Насіння

en: Queue
uk: Черга

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Routes
uk: Маршрути
