QuantCDN (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Created
de: Erstellt

en: Nodes
de: Inhalte

en: Validate
de: Überprüfen

en: Taxonomy Terms
de: Taxonomiebegriffe

en: Seed
de: Startwert

en: Queue
de: Warteschlange

en: Config
de: Konfiguration

en: Item ID
de: Eintrags-ID

en: API Token
de: API-Token

en: Initializing...
de: Initialisierung läuft ...

en: Routes
de: Routen

en: API Endpoint
de: API-Endpunkt
