QuantCDN (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Configure
fr: Configurer

en: Created
fr: Créé

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Nodes
fr: Nœuds

en: (Disabled)
fr: (Désactivé)

en: Validate
fr: Valider

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Cron
fr: Tâche planifiée (cron)

en: Taxonomy Terms
fr: Termes de taxonomie

en: Redirects
fr: Redirections

en: About
fr: À propos

en: Seed
fr: Place

en: Queue
fr: File

en: Item ID
fr: Identifiant d'élément

en: The queue has been cleared.
fr: La file a été vidée.
