QuantCDN (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Views
it: Viste

en: Configure
it: Configura

en: Created
it: Creato

en: Hostname
it: Nome host

en: Nodes
it: Nodi

en: About
it: Informazioni

en: Seed
it: Semente

en: Item ID
it: ID elemento
