QuantCDN (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር
