QuantCDN (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Updated
ast: Anováu

en: Configure
ast: Configurar

en: Created
ast: Fechu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Nodes
ast: Noyos
