QuantCDN (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Created
be: Створана

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Cron
be: Крон

en: About
be: Аб

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
