QuantCDN (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Configure
bn: কনফিগার

en: About
bn: সম্পর্কে
