QuantCDN (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
