QuantCDN (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Configure
ca: Configura

en: Created
ca: Creat

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: About
ca: Detalls

en: Item ID
ca: ID d'element

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
