QuantCDN (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།
