QuantCDN (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Views
eo: Vidoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Created
eo: Kreita

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Nodes
eo: Nodoj
