QuantCDN (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Views
es: Vistas

en: Updated
es: Actualizado

en: Configure
es: Configurar

en: Created
es: Creado

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Nodes
es: Nodos

en: (Disabled)
es: (Desactivado)

en: Validate
es: Validar

en: Token
es: Comodín

en: Taxonomy Terms
es: Términos de taxonomía

en: Static URL
es: URL estática

en: About
es: Acerca de

en: Export nodes
es: Exportar nodos

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Item ID
es: ID del elemento

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Initializing...
es: Inicializando...

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento
