QuantCDN (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Views
eu: Bistak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Created
eu: Sortua

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Taxonomy Terms
eu: Taxonomia terminoak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Queue
eu: Ilara
