QuantCDN (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Views
fi: Näkymät

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Configure
fi: Määrittele

en: Created
fi: Luotu

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Nodes
fi: Solmut

en: Token
fi: Muuttuja

en: About
fi: Tietoja

en: Queue
fi: Jono

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: The queue has been cleared.
fi: Jonon tyhjentäminen suoritettu.

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
