QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Views
hi: द्रश्य

en: URL
hi: यूआरएल

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Created
hi: निर्मित

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Cron
hi: क्रॉन

en: About
hi: के बारे में

en: Item ID
hi: आइटम आईडी

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: Hash
hi: हैश
