QuantCDN (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Nodes
hr: Unosi

en: About
hr: Opis
