QuantCDN (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Views
hu: Nézetek

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Created
hu: Létrehozva

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: (Disabled)
hu: (Letiltott)

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Token
hu: Vezérjel

en: Cron
hu: Időzítő

en: Taxonomy Terms
hu: Taxonómia kifejezések

en: Static URL
hu: Statikus URL

en: About
hu: Leírás

en: Seed
hu: Helyezés

en: Export nodes
hu: Tartalmak exportálása

en: Queue
hu: Várólista

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Initializing...
hu: Előkészítés…
