QuantCDN (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Views
is: Gagnasýn

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Created
is: Stofnað

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Nodes
is: Nóður

en: About
is: Um
