QuantCDN (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Cron
ka: კრონი
